E Çözümler Ve E-Mutabakat

E-Mutabakat


e-İrsaliye Nedir?

Firmalar operasyonel işlemlerini güvenilir, kolau ve aktif bir şekilde ilerletebilmek adına bazı teknolojik gelişmeleri takip etmektedirler. Bu durum ile istedikleri sonuca kolayca ulaşım sağlamaktadırlar. E irsaliye de teknolojik gelişmelerce ortaya çıkarılan sistemler arasında yer almaktadır. İşletmelerin operasyon işlerinin kolaylıkça çözümlenmesine katkı veren bu sistem maddi açıdan da kar elde edilme olanaklarını da kapsamaktadır. Bu durumdan ötürü güven içerisinde kullanımı kurmak gerekmektedir. Geçmişten günümüze operasyon işleri işletmeleri maddi açıdan zarara uğratabilmekteydi. Zaman kaybına da neden olunabiliyordu. Bunun önüne geçmek ve zararı engellemek için e irsaliye online olarak hazırlanmasına olanak sağlanmaktadır Güvenilir ve kolay bir kullanım imkanı olarak sunulmaktadır.

 

e-İrsaliye Uygulamasına Kimler Geçebilir?

E irsaliye hizmetinden sektör içerisindeki birçok firma yararlanma imkanına sahip olmaktadır. Bu sayede bulunan durumda kurumsal vizyonu ile yükselişe geçmek mümkün olmaktadır. Hukuki anlamda da sorun oluşturmadan istenilen sonuca kavuşmak mümkün olmaktadır. Firmamız bu anlamda kullanıcılarımıza etkili ve ilgili bir biçimde yardım sunmaktadır. Zamandan kazanç kazanmaya imkan veren firmamız yenilikçi ve modern anlayış çerçevesinde kullanıcılara destek olmaktadır. Kağıt irsaliyeyi bırakmanıza yardımcı olacak olan bu sistem hazırlanan elektronik irsaliyeleri alıcıya elektronik ortam çerçevesinde ulaştırma mümkünatı sunmaktadır. En önemli kazançlarından biri de kağıt israfından kurtulmaktır. Arşivleme sorunu da ortadan kalkmaktadır. İrsaliye arama veya geriye dönük bakma gibi sorunlarda ortadan kaldırarak istenen zamanda erişim kolaylaşmaktadır.

e-İrsaliye Uygulamasının Avantajları Nelerdir ?

E irsaliye avantajlarından bir tanesi de çevre dostu olması durumudur. Kağıttan kurtulmaya olanak veren sistem maddi anlamda da işletmelere kar olarak geri dönmektedir. Baskı maddi yatırımı ortadan kaldırılarak destek sağlanır. Bu bakımdan da destek almak istenildiğinde kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşım sağlanarak yeterli ve gerekli bilgi donanımına sahip olunacaktır. Alanında uzman çalışanlar kullanıcıları doğru bir biçimde yönlendirerek yardımcı olmaktadırlar. Kolay entegre edilme durumu aracılığı ile hızlı çözüm alma imkanı da mevcut olmaktadır. Daha güvenli veri akışının gerçekleşmesine olanak sağlanmaktadır. Dijital ortamda saklanan veri düzenine istediğiniz tarih aralığında ulaşım sağlayabilirsiniz. Kaliteli sonuçlar almak mümkün olmaktadır. Ayrıca bunun düzenli bir biçimde ilerletilmesi işletmelere kar olarak dönüş kazandıracaktır.

 

image1 Top