Logo Mind Insight

Logo Mind Insight

Logo Mind Insight


logo-mind-insight

İşlem hızı ve kolaylığını arttırmak adına etkili veri analizleri yapmak için kullanıcıların rahat kullanımına dayalı dashboardlar mevcuttur.

logo-mind-insight

Logo Mind Insight veri kaydetme özelliği ve akıllı görsellerin ilişkileriyle veri boyutları arasındaki tüm noktaları inceler ve analizini yapar. Geleneksel yaklaşımlarda ve klasik sorgu bazlı veri modellerinde saklı kalan noktaları keşfetmeyi sağlayarak kullanıcılara kolaylıklar sunmaktadır.

logo-mind-insight

Logo Mind Insight performansını arttırarak veri kaynaklarının düzenli çalışmasına olanak sağlamaktadır.

logo-mind-insight

Logo Mind Insight herhangi bir ek düzenleme yapılmadan gerekli olan cihaza adapte olmaktadır. Masaüstü bilgisayardan yapılacka olan incelemeler tabletlerden ve akıllı telefonlardan da devam ettirilme olanağı mevcuttur.

logo-mind-insight

Logo Mind Insight storytelling özelliğine sahiptir. Bu özellik ile analiz sonuçlarını görsel etmenler ile ilişkilendirmek mümkün olmaktadır. Takım arkadaşlarınızla iletişiminizi ve iş birliğinizi geliştirebilir, etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

logo-mind-insight

İnteraktif raporlama özelliği mevcuttur. Bu özellik ile farklı birimlerden çalışan kişiler aynı anda aynı rapor üzerinde yoğunlaşabilmektedir. İşletmeler daha hızlı ve etkili sonuçlar alabilmektedirler.

logo-mind-insight

İşletmelerin her birinden pek çok analiz gelmektedir. Bu analiz ve verilerin bir araya toplanarak değerlendirilmesini sağlayan veri entegrasyonu mevcuttur.

image1 Top